Ürünlerİmİz

Threat Intelligence

Gartner, Forrester ve IDC tarafından dünyanın önde gelen siber tehdit istihbaratı hizmetlerinden seçilen ve küresel istihbarat servisleri tarafından da kullanılan Group-IB Threat Intelligence ile, saldırılar gerçekleşmeden önleminizi alın.

Secure Bank

Finansal kurumlara ait altyapılarda client tarafında çalışan ve potansiyel fraud'a dair ipuçları toplayan zararsız ve yetkin anti-fraud çözümü.

Secure Portal

Web servisleri ve mobil uygulamalar üzerinde fraud'a geçit vermeyen bütünleşik ve dünya standartlarının ötesinde anti-fraud hizmeti.

TDS

Güvenlik önlemlerinizi aşıp kurum ağına girmeyi başaran malware'den gelen network anomalilerini tespit edin, analiz edin, önleminizi alın.

VMRay Analyzer

Hypervisor teknolojisinin farkıyla dünyanın en kaliteli ve otomatize edilmiş malware analizini deneyimleyin. Hypervisor teknolojisi sayesinde siz malware'i görürken, malware de sizi görmesin.

Picus

Sık pentest'ler, pahalı firewall'lar, detaylı blacklist'ler gibi önlemler sizi her daim koruyamaz. Arada boşluklar olacak, zararlılar da bunları kullanacaklardır. Picus'un 7/24 sürekli devam eden breach & attack simülasyonu ile geleceğin güvenlik yaklaşımını bugün yaşayın.

Roksit DNS Firewall

Kurumunuzda tüm internet trafiği, adres çözümlemesi için DNS kullanacaktır. Uygulama katmanına gelmeden doğrudan DNS istemlerini yorumlayarak, zararlı olduğu bilinen alan adlarına erişimi engelleyen Roksit DNS Firewall ile riskinizi azaltın.

Normshield

Teknik ekibiniz ile yönetimin arasındaki boşluğu doldurun. Normshield ile ister kendi kurumunuzun, ister ortak kurumlarınızın siber risk seviyesini 60 saniyede öğrenebilir, binlerce kurumun risk seviyesini birkaç saat içinde ölçebilirsiniz.

SOCRadar

SOCRadar bir kurumun bilişim ağında sayıları yüzlerle ifade edilen SSL, DNS, SMTP, URL, Port ve alan adı bilgilerini güvenlik perspektifinden inceler ve otomatik olarak takip eder.

KnowBe4 Farkındalık Eğitimi

Çalışanlarınız sürekli olarak sofistike phishing ve ransomware saldırılarıyla karşı karşıya olduğu günümüzde, artık eski tip güvenlik farkındalığı eğitimleri yeterli olmamaktadır.