Güvenlik Farkındalığı Eğitimi ve Phishing Simülasyonu Platformu

Sosyal mühendislik problemiyle mücadelenize yardımcı olur


Çalışanlarınız sürekli olarak sofistike phishing ve ransomware saldırılarıyla karşı karşıya olduğu günümüzde, artık eski tip güvenlik farkındalığı eğitimleri yeterli olmamaktadır.


BAnahat Testleri

Kullanıcılarınız arasında phishing'e açık olanları tespit edebilmeniz adına, ücretsiz simüle phishing saldırımızla anahat testleri yapabilirsiniz.


Kullanıcı Eğitimleri


Dünyanın en büyük güvenlik farkındalığı eğitim içeriği kütüphanesi dahilinde interaktif modüller, videolar, oyunlar, posterler ve bildirgeler elinizin altında. Otomatik eğitim çalışmaları ve ayarlanabilir hatırlatma e-mail'leri.


Kullanıcılarınızı Phish'leyin!


Sınıfının en iyisi, tamamen otomatik phishing saldırıları, sınırsız kullanımlı binlerce hazır şablon ve kullanıcılar tarafından oluşturulan phishing şablonları.


Sonuçları Görün


Kurumsal kalitede raporlama ile eğitim ve phishing sonuçlarınızı istatistikler ve grafiklerle görüntüleyebilir, yönetime sunabilirsiniz. Yatırımınızın müthiş faydalarını herkese gösterin!


Gerçekten Çalışan Bir SistemKnowBe4'un devasa veritabanı ile 12 ayda yaklaşık 9 milyon kullanıcıyı analiz ettik, ve 2019 araştırmalarımız şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkardı. Endüstrideki ortalama ilk phishing'e açık kullanıcı yüzdesinin endişe veren bir %30 değerinde durmakta olduğunu görüyoruz.

Durumun iyi tarafına gelince, verilerimiz gösteriyor ki bu %30'luk değer, yalnızca 90 günlük yeni nesil güvenlik farkındalığı eğitimyle yarıya inerek %15'e inebilmektedir. 365-günlük sonuçlarımız sonucunda, ortalama son phishing'e açık olma oranının %2'ye düştüğünü görmekteyiz.

Siz de kurumunuzdaki phishing'e açıklık durumunu ölçebilir, tanıdıklarınızla karşılaştırabilrisiniz. Endüstri anahat özelliği üyeliğinizle birlikte gelmektedir.

Güvenlik Farkındalığı Eğitimimizin Etkinliğini Kendiniz Görün

KnowBe4, simüle phishing saldırılarıyla birlikte dünyanın en büyük entegre güvenlik farkındalığı eğitim platformudur. Son savunma hattı olarak kullanıcılarını harekete geçirmeyi tercih eden onbinlerce müşterimizin arasında yerinizi alın!

KnowBe4 Güvenlik Farkındalık Eğtimi Özellikleri

Sınırsız Kullanım


Üç Eğitim Erişimi Seviyesi dahilinde, üyelik seviyenize göre 900'den fazla eğitim içeriğinden oluşan kütüphanemize erişim. Yapay lisans sınırlamaları olmadan ve %10 fazla erişim hakkıyla, sıkça eklenen yeni özelliklerimizin gücünü keşfedin.


Etkileşimli, İnteraktif Tarayıcı Üzerinden Eğitim


İnteraktif eğitimlerimiz sayesinde kullanıcılarınıza yeni eğitim deneyimleri sağlayabilir, öğrenmeyi keyifli ve etkileşimli hale getirebilirsiniz. Opsiyonel oyunlaştırma özelliği sayesinde, kullanıcılarınız kurum içindeki arkadaşlarıyla yarışabilir, kurumunuzu siber saldırılara karşı korumayı öğrenirken, sıralamalarda başa gelerek rozetler kazanabilirler.


Kendi İçeriğinizi Upload Edin


KnowBe4 güvenlik farkındalığı eğitim içeriklerinizi, kurumunuza ait özel eğitimler ve video içerikleriyle birleştirebilirsiniz. Kendi SCORM-uyumlu eğitim ve video içeriklerinizi yükleyin ve KnowBe4 ModStore içeriğinizle aynı anda yönetin - ek ücret gerektirmeden!


Özel Phishing Şablonları ve Landing Sayfaları


Kullanımı kolay binlerce şablonlarımız arasından, dilediğiniz senaryoları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, simüle eklentilerle kişisel bilgilere dayalı özel senaryolar oluşturabilirsiniz. Her phishing email şablonunun kendine ait landing sayfası oluşturularak, hata noktalarına dayalı eğitim verilebilmektedir.


Phishing Alarm Butonu


KnowBe4'un Phishing Alarmı eklenti butonuyla kullanıcılarınıza şüpheli e-mail'leri güvenlik ekibinize iletme imkanı verebilir, e-maili kullanıcının inbox'undan silerek enfeksiyon riskini ortadan kaldırabilir ve potansiyel zararlıları analize göndertebilirsiniz. Tüm bunlar tek klikle!


Sosyal Mühendislik Belirteçleri


Patentli teknolojimiz sayesinde her simüle phishing e-mail'ini, bir eğitim aracına dönüştürün! IT tarafından kullanıcıları dinamik olarak eğitebilecek araçlar haline getirilen e-mail'ler, çalışanlara her e-mail'de kaçırdıkları uyarı öğelerini anında gösterebilmektedir.Otomatik Güvenlik Farkındalığı Programı


Yalnızca birkaç dakika içinde, kurumunuza özel oluşturabileceğiniz güvenlik farkındalığı eğitimi içerikleri ile daha olgun bir eğitim programına sahip olun!Kullanıcı Yönetimi


KnowBe4'un Active Directory Entegrasyonu ile kullanıcı verilerinizi kolayca upload edebilir, kullanıcı değişikliklerini manuel olarak değiştirmek zorunda kalmadan vakit kazanabilirsiniz. Smart Groups özelliğimizi kullanarak phishing çalışmalarınızı, eğitim atamalarınızı ve kullanıcılarda tespit ettiğiniz bilgi noksanlıklarını giderme aksiyonlarınızı, çalışanlarınızın davranış ve eğitim skorlarına göre otomatize edebilirsiniz.Güvenlik Rolleri


Dilediğiniz özel kullanıcı gruplarına sınırsız sayıda özel erişim ve yönetimsel özelliklere erişim kombinasyonları hazırlayabilirsiniz. Atadığınız yetkilerle, kullanıcı rollerini, yalnızca belirli bilgileri görüntüleyecek şekilde ayarlayabilir, özel gruplara yalnızca dilediğiniz phishing, eğitim ve kullanıcı yönetim aksiyonlarına erişim verebilirsiniz.


Gelişmiş Raporlama


60'dan fazla rapor tarzıyla anahtar eğitimlerinizin belirli bir zaman dahilinde gidişatlarına dair bütünleşik ve detaylı raporlar alabilirsiniz. Raporlama API'ımız sayesinde KnowBe4 konsolundan birden fazla hesap için ayrı veriler çekebilir, bütünleşik rapor verilerinizi kolayca takip edebilirsiniz.


Sanal Risk Memuru


Yeni geliştirdiğimiz bu inovatif özellik ile, kullanıcı, grup ve kurum seviyesinde riskleri tespit edebilir, güvenlik farkındalık planlarınız üzerinde verilerle desteklenen kararlar verebilirsiniz.


PhishER


Kullanıcılarınız, phishing ve eğitimlere maruz kaldıkça, olay müdahale ekibinize potansiyel tehlikeli e-mail'leri raporlamaya başlayacaktır. E-mail trafiğindeki bu yeni artış ise yeni bir problem oluşturabilir. PhishER eklentisi sayesinde, kullanıcılarınızın raporladığı büyük miktardaki mesajları yönetebilir, e-mail tehditlerine karşı daha hızlı tespit ve müdahale sağlayabilirsiniz.